22 styczeń 2005, Toruń, BMW Veteran Club

To był bardzo fajny i intensywny koncert! Zostaliśmy zaproszeni przez Saurona na Bal Przebierańcow - imprezę motocyklistów. Oprócz nas grał jeszcze Horyzont i Express Service. My mieliśmy zaczynać imprezę. Każdy kto został zaproszony miał się za kogoś przebrać. Przed koncertem wydawało nam się że będziemy wyglądać jak pajace, bo tylko my się przebierzemy..:) Na miejscu okazało się zupełnie inaczej... dosłownie wszyscy byli przebrani, a niektórzy naprawdę odjazdowo! Ja i Darek ubraliśmy się jak kowboje, a Ania jak mężczyzna z wąsami.

Na ten koncert przygotowaliśmy jeden specjalny utwór: "Mania Szybkości" polskiego zespołu hard-rockowego Fatum. Było to jedyne wykonanie przez nas tego utworu...:) Poza tym był to chyba pierwszy koncert na którym zagraliśmy kilka nowych utworów, m.in. Scorpions - "Rock You Like A Hurricane", nasz "Nad Jej Grobem".

Koncert był naprawdę intensywny i pamiętam że grałem jak w transie... Bardzo miło wspominam ten wieczór, bo był to jeden z pierwszych tak bardzo udanych koncertów. Ania biegała i skakała, Darek wymachiwał gitarą, Tomek zagrał super rockowo. To było przeżycie!

Pozdrawiam wszystkich przebierańców!
Bartek


© Horda.pl